Вівторок, 16 Квітня, 2024

Google показала «розумний» месенджер Allo та додаток для відеодзвінків Duo

Google анонсував новий месенджер Allo та додаток для відеодзвінків Duo. Основною перевагою Allo є вбудований помічник Google Assistant, який є поліпшеною версією Google Now. З ним можна листуватися, ставити йому питання і грати в ігри.

За задумом Google, помічник (Google Assistant) має допомагати користувачу в спілкуванні та навіть вирішувати повсякденні справи. Наприклад, можна попросити його забронювати столик у ресторані або показати якесь зображення, дізнатися курс валют і взагалі поставити будь-яке запитання. А ще Allo буде пропонувати користувачу розумні відповіді на повідомлення. Скажімо, якщо під час листування хтось надішле користувачу запрошення на вечерю, Allo може запропонувати варіанти «я зайнятий» або «згоден».

Google показала «розумний» месенджер Allo та додаток для відеодзвінків Duo

Крім того, додаток вміє розпізнавати об’єкти на фотографіях і здатний запропонувати відповідь для такого випадку. Наприклад, якщо вам хтось надіслав фото кішки, Allo зрозуміє, що на фото саме кішка, і запропонує відповідь на кшталт «гарна кішечка» або щось подібне.

Google показала «розумний» месенджер Allo та додаток для відеодзвінків Duo

Усі повідомлення шифруються задля безпеки користувачів. Проте сервери Google будуть тільки обробляти повідомлення, а не зберігати їх. У месенджері є режим «інкогніто», як у браузері Chrome. У цьому режимі Google не зможе обробляти повідомлення, і, відповідно, не будуть надходити рекомендації від помічника Allo.

У месенджері можна встановити розмір повідомлення при його відправленні. Ще в ньому є стікери, індикатор доставки та індикатор прочитаних повідомлень.

Що стосується додатка Duo, то інформації про нього набагато менше. Він нагадує Facetime від Apple і буде працювати на iOS та Android. Обидва додатки мають вийти влітку 2016 року.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися