Субота, 25 Травня, 2024

Чим дивуватиме Android N

android-n-developer-preview[1]

Компанія Google випустила нову версію Android. Це відбулося на конференції для розробників Google I/O, на якій вона показала голосового асистента, месенджер та багато іншого.

Android N

У новій версії мобільної системи від Google суттєво попрацювала над безпекою. Наприклад, програма SafetyNet перевірятиме всі додатки з будь-яких джерел і видалятиме підозрілі, порівнюючи їх з наявними в Google Play. Це може ускладнити життя користувачам зламаних програм.

Самі додатки займатимуть удвічі менше місця і встановлюватимуться на 75% швидше. Операційна система також отримала кращу багатозадачність. Усі програми можна закрити однією кнопкою. З’явився режим роботи з двома вікнами, а також «картинка в картинці».

Google так і не оголосила значення букви N в назві Android. Реліз повної версії запланований на це літо.

Google Assistant

Google Асистент стане аналогом Siri для iOS чи Cortana для Windows. Йому можна буде ставити питання та отримувати відповіді. Асистент враховуватиме контекст та оточення.

Google Home

Новий пристрій допомагатиме вдома – він керуватиме системою «розумного» будинку. З ним буде легше вмикати та вимикати світло в кімнатах, управляти аудіосистемою, телевізором тощо.

Девайс має вбудований мікрофон, динамік і 4 світлодіоди. Google Home відповідає на голосові команди і запити користувачів. Він може розповісти про погоду, поставити будильник, перемикати музику і шукати інформацію в інтернеті.

Месенджер Allo

Цей сервіс для обміну повідомленнями має початки «розуму». Він, наприклад, пропонуватиме швидкі відповіді на прості питання співрозмовника. Він також дозволить розмовляти з Google Assistant. Усі повідомлення в месенджері зашифровані. Є режим Incognito Mode, в якому все листування видалятиметься. Докладніше про Allo читайте тут.

 1[1]

Duo

Google також презентувала додаток для відеодзвінків Duo. Це аналог Facetime, і він буде доступним на Android та iOS.

Daydream

Google показала власну платформу для розробки у віртуальній реальності. Це платформа Daydream, з якою вже працюють такі постачальники контенту, як Netflix, HBO, CNN, Wall Street Journal та інші.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися