Google показує рекламу в YouTube Red, хоча обіцяв не робити так

Сервіс YouTube Red демонструє оголошення як на домашній сторінці, так і під певними кліпами.

Google спеціально розділив свій відеосервіс YouTube на дві частини, щоб користувачі мали змогу дивитися відео без реклами. Передплата на YouTube Red відключає її покази. Принаймні, так обіцялося. Проте користувачі сайту Reddit помітили, що пошуковий гігант не дотримався своєї обіцянки.

YouTube Red

Сервіс YouTube Red демонструє оголошення як на домашній сторінці, так і під певними кліпами. Деякі незадоволені користувачі зв’язалися з підтримкою Google, щоб та дала пояснення. Виявилося, що це користувачі хотіли неможливого – за власні гроші повністю вимкнути рекламу.

Офіційна реакція YouTube: «Вашу стурбованість можна зрозуміти, оскільки членство YouTube Red обіцяє роботу без відображення реклами. Давайте внесемо ясність. З передплатою на YouTube Red ви не повинні бачити рекламу iBanner ad, графічну рекламу, рекламу перед показом відеоролика чи проморолики. Сюди входить реклама перед та під час відео, а також банери та показ відеореклами поверх вікна. Ви можете бачити рекламу, вбудовану в контент, який не контролює YouTube. Відео без реклами підтримуються на всіх платформах, на яких можливо зареєструватися за допомогою акаунту YouTube».

Офіційне пояснення підтримки YouTube не згадує, яким чином користувачі YouTube Red бачать рекламу під відео на сторінці YouTube. Це так звана «друкована реклама» – невеликі статичні оголошення.

 

YouTube Red вперше показали восени 2015 року. Ідея була в тому, щоб за $9,99 позбутися реклами, зберігати відео для офлайн-перегляду, мати можливість слухати аудіо у фоновому режимі, а також доступ до сервісу Play Музика. Окрім цього, передплата обіцяє доступ до спеціально створених ексклюзивних шоу Red. Такі відео будуть знімати люди, які стали популярними завдяки цьому відеохостингу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я