Неділя, 21 Квітня, 2024

Google Tez в Індії дозволив переказувати гроші за допомогою звуку

В Індії Google запустив незвичний додаток під назвою Tez – з хінді це перекладається як швидкий. Ця програма призначена для переказу грошей, а цікавості додає спосіб переказу – за допомогою звуку. Цей режим називається «Режим готівки».

Переказуючи гроші через Tez, достатньо піднести два смартфони впритул. Вони почнуть активно обмінюватися інформацією через ультразвук, щоб встановити зв’язок. Така пряма технологія дозволяє обмінюватися цифровими грошима майже так само, як готівкою – без необхідності знати номер банківського рахунку чи телефонний номер.

«Режим готівки» працює з будь-яким смартфоном, який має динамік та мікрофон. Йому не потрібна технологія NFC, якої часто немає в бюджетних апаратах. Саме тому, вважають у Google, додаток Tez може стати популярнішим за Android Pay.

З таким рішенням користувачі можуть до одного мобільного додатка прив’язати всі свої акаунти з 55 банків, які під’єднані до індійської системи Unified Payments Interface (UPI). Ця система дозволяє також мобільному додатку обмінюватися грошима з іншими користувачами напряму.

 

Google не планує обмежувати Tez однією платформою – рішення буде доступним на Android та iOS. Пошуковий гігант також планує запустити цю програму у В’єтнамі, Індонезії та Таїланді.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися