Субота, 25 Травня, 2024

Intel та Samsung готують комп’ютер-слайдер

Samsung Display та Intel працюють над «розсувними» комп’ютерами. Такий девайс генеральний директор Samsung Display Дж. С. Чой представив на конференції Intel Innovation. Прототип ПК перетворюється з 13-дюймового планшета на 17-дюймовий гаджет.

«Ми оголошуємо про перший у світі 17-дюймовий розсувний дисплей для ПК, — сказав Чой. – Цей пристрій задовольнить різні потреби щодо більшого екрана та портативності».

Samsung Display вирішив застосувати розсувну (а не складану) технологію для своїх гнучких дисплеїв ПК. Чой, схоже, вказав, що згинання не буде на ПК.

Intel роками експериментувала з новими форм-факторами ПК і спочатку готувалася до майбутнього з двома екранами та складаними комп’ютерами, перш ніж Microsoft відмовилася від своїх планів щодо Windows 10X на складаних комп’ютерах. Ці типи нових форм-факторів потребують адаптованого до них програмного забезпечення та додатків і поки що незрозуміло, як Intel зробить розсувні ПК реальністю.

Прототип пристрою, який Samsung Display і Intel продемонстрували сьогодні, фактично перетворює 13-дюймовий планшет на 17-дюймовий монітор із гнучким дисплеєм і механізмом ковзання. Intel швидко продемонструвала на цьому дисплеї своє нове програмне забезпечення Unison, яке призначене для підключення комп’ютерів на базі процесорів Intel до смартфонів, включаючи iPhone.

Сам розсувний ПК поки що є лише концепцією, і Intel або Samsung Display не повідомляють, коли це стане реальністю.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися