Google пропонує випадковим людям писати історії, щоб розвинути гіперлокальні новини

Концепція новин від звичайних людей не є новою. Її пробували реалізувати такі ресурси, як Wix, Medium, Blogspot, Xanga. Таку ідею також запускала Facebook з проектом Today

Без особливої реклами Google запустив новий підхід до роботи свого новинного додатка. Пошуковий гігант хоче «пролити світло на історії, які не розповідають». Мова йде про гіперлокальні новини, а тестовий пілотний проект Bulletin уже запустили у містах Нешвіль та Окленд.новиниЗ практичної точки зору проект є публічним простором для блогів. Писати в нього може будь-хто, і для цього не потрібне знання систем управління контентом, HTML чи навіть завантаження додатка. Перші користувачі описують рішення як «суперлегку систему управління контентом, яка націлена на журналістів-аматорів».

Концепція новин від звичайних людей не є новою. Її пробували реалізувати такі ресурси, як Wix, Medium, Blogspot, Xanga. Таку ідею також запускала Facebook з проектом Today. Він запрацював у шести містах і також фокусувався на локальних новинах у масштабі міста чи району.

У Bulletin пропонується також знімати новини своєї вулиці, будинку тощо. Записи будуть доступні через пошук Google, і їм можна буде ставити лайки. Автори також бачитимуть лічильник переглядів.