Субота, 9 Грудня, 2023

Google пропонує випадковим людям писати історії, щоб розвинути гіперлокальні новини

Без особливої реклами Google запустив новий підхід до роботи свого новинного додатка. Пошуковий гігант хоче «пролити світло на історії, які не розповідають». Мова йде про гіперлокальні новини, а тестовий пілотний проект Bulletin уже запустили у містах Нешвіль та Окленд.новиниЗ практичної точки зору проект є публічним простором для блогів. Писати в нього може будь-хто, і для цього не потрібне знання систем управління контентом, HTML чи навіть завантаження додатка. Перші користувачі описують рішення як «суперлегку систему управління контентом, яка націлена на журналістів-аматорів».

Концепція новин від звичайних людей не є новою. Її пробували реалізувати такі ресурси, як Wix, Medium, Blogspot, Xanga. Таку ідею також запускала Facebook з проектом Today. Він запрацював у шести містах і також фокусувався на локальних новинах у масштабі міста чи району.

У Bulletin пропонується також знімати новини своєї вулиці, будинку тощо. Записи будуть доступні через пошук Google, і їм можна буде ставити лайки. Автори також бачитимуть лічильник переглядів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися