Google розробляє свої перші «розумні» годинники

У «корпорації добра» вирує робота над «розумними» годинниками з вбудованим голосовим асистентом, які мають скласти конкуренцію Apple Watch. За попередньою інформацією, до випуску готуються дві моделі під кодовими назвами Swordfish і Angelfish.

«Еталонні» смарт-годинники Google наочно продемонструють можливості Google Assistant. До того ж вони отримають повністю круглі дисплеї.

Nexus-Android-Wear-3[1]

Більш проста і компактна модель Swordfish отримає корпус з діаметром 42 мм і товщиною 10,6 мм. Angelfish буде трохи більше – діаметром 43,5 мм і товщиною 14 мм. Крім стандартного набору можливостей годинники отримали датчик серцевого ритму і GPS-модуль, підтримку роботи в мережах 4G LTE. Таким чином, вони зможуть працювати повністю автономно від смартфона. У Swordfish передбачена тільки одна апаратна кнопка, а в Angelfish є ще дві додаткові клавіші з обох боків від центральної.

Варто відзначити, що Swordfish отримає можливість використання змінних ремінців Google MODE, тоді як у більш масивній і дорогій моделі Angelfish цього, схоже, не передбачено. Вибір назв риб наводить на думку, що пристрої будуть продемонстровані в рамках лінійки Nexus, хоча про співпрацю з іншими виробниками нічого не сказано.

За останніми даними, Google працює над оновленням інтерфейсу для wearable-пристроїв, який забезпечить швидкий доступ до функцій, що найчастіше використовуються, буде відображати кількість непрочитаних повідомлень у месенджерах і соцмережах, а також показувати дані про активність користувача.

Очікується, що «розумні» годинники Google покажуть згодом після оновленого модельного ряду смартфонів Nexus.

Джерело: MacDigger

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я