Google сформував зовнішню дорадчу організацію для вирощування відповідального штучного інтелекту

Нинішній склад Advanced Technology External Advisory Council об’єднує як технологічних експертів, так і фахівців з етики, приватності та політики

Google, Facebook, Stanford та інші установи об’єдналися, щоб спільно розробляти етичний штучний інтелект. Нова дорадча організація називається Advanced Technology External Advisory Council. Вона має створити рекомендації для відповідальної розробки та використання штучного інтелекту. Її учасники також займатимуться питаннями чесного використання технологій розпізнавання обличчя, машинного навчання та інших етичних проблем.

Нинішній склад Advanced Technology External Advisory Council об’єднує як технологічних експертів, так і фахівців з етики, приватності та політики.

Перше засідання Advanced Technology External Advisory Council має відбутися вже у квітні, а протягом 2019 учасники мають провести ще три зібрання. Узагальнені результати зустрічей взявся публікувати Google.

Створення нової організації відбулося після обіцянки Google із залучення етичного штучного інтелекту. Компанія потрапила під сувору критику за використання своїх розробок у військовому проекті Project Maven.