Google тепер вимагає від виробників два роки патчів для Android

Як важіль впливу на виробників, які не виконуватимуть встановлені вимоги, Google залишила за собою право відмовляти в сертифікації майбутніх новинок такого вендора.

У травні 2018 року стало відомо, що Google зробить обов’язковою вимогою випуск патчів безпеки для Android. Днями стало відомо, що одна з останніх версій контракту Google для виробників вже встановила точні зобов’язання вендорів.

Випускаючи девайс на Android, його розробник повинен забезпечити мінімум чотири апдейти протягом першого року. Це приблизно один патч кожні три місяці. Кількість обов’язкових оновлень протягом другого року не встановлена. Також наприкінці кожного календарного місяця кожна вразливість, яку відкрили понад 90 днів тому, повинна бути виправлена.

Угода Google стосується всіх пристроїв, випущених після 31 січня 2018 року. Однак і серед них поки що не всі підпадають під дію контракту. Google фокусується на апдейтах лише популярних смартфонів – це ті, у яких 100 тисяч користувачів та більше. Виняток зникне починаючи з 31 січня 2019 року.

Як важіль впливу на виробників, які не виконуватимуть встановлені вимоги, Google залишила за собою право відмовляти в сертифікації майбутніх новинок такого вендора. Це фактично означає, що розробник не зможе випускати Android зі стандартним набором додатків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я