Поки Apple бореться проти ремонту, Motorola почала продавати інструменти для ремонту своїх телефонів

У Motorola ж вважають, що якщо люди хочуть ремонтувати свої девайси, чому б їм не допомогти в цьому.

Apple відома тим, що усіляко намагається унеможливити користувачам та сервісним центрам ремонт своїх девайсів: вона лобіює відповідні закони, блокує роботу неофіційних комплектуючих та вводить процедури ремонту, без яких техніка не працюватиме і які доступні лише обраним. У Motorola ж вважають, що якщо люди хочуть ремонтувати свої девайси, чому б їм не допомогти в цьому. Вона спільно з виробником інструментів для ремонту iFixit почала пропонувати готові набори для заміни найбільш вразливих компонентів у сучасних смартфонах.

Поки у продажу доступно 16 комплектів, які призначені для дев’яти моделей смартфонів Motorola. У список потрапили Motorola Moto Z, Droid Turbo 2, Moto Z Play, Moto G5 Plus, Moto Z Force, Moto X Pure, Moto G4 і G4 Plus, а також Moto X. Комплекти дозволяють виконувати два найпопулярніші типи ремонту: заміну акумулятора та дисплея.

Вартість набору для заміни акумулятора становить 40 доларів, незалежно від моделі. Ціна будь-якого набору для заміни екрану — 100 доларів. У Комплекти, крім самих компонентів, входять всі необхідні інструменти та інструкція по виконанню ремонту.