Неділя, 25 Лютого, 2024

Google випускає оптимізований для слабких гаджетів Android

Бюджетні апарати з обсягом пам’яті від 512 до 1 ГБ отримають другий шанс на популярність. Сьогодні з таким обсягом оперативної пам’яті некомфортно працювати, бо в нього не вміщується ОС з додатками. Тому Google випустила оптимізовану версію Android Oreo (Go Edition).

Android

Нова версія ОС вийшла разом з повноцінною Android Oreo 8.1. У Google кажуть, що вона дозволить слабким девайсам повноцінно функціонувати, а також подвоїть доступне місце на флеш-диску. Розробники заявляють, що з нею на девайсах початкового рівня додатки працюють у середньому на 15% швидше. Окрім цього, у вбудованому браузері Chrome за замовчуванням увімкнена опція економії трафіку, що повинно заощадити до 600 МБ на рік.

Загалом оптимізована система пропонує такі особливості:

  • поліпшена продуктивність та безпека;
  • новий набір «полегшених» додатків Google, які підходять для користувачів-новачків;
  • Google Play виділяє додатки, які найкраще підійдуть до девайсів початкового рівня.

Операційну систему Android Go вперше показали на конференції Google I/O на початку цього року. Її користувачами мають стати жителі країн, що розвиваються, діти, яким купують перший смартфон, будь-хто, кому потрібний дешевий запасний мобільник.

«Щоб забезпечити ще кілька мільярдів користувачів доступом до обчислювальних можливостей, необхідно, щоб девайси початкового рівня були повнофункціональними гаджетами, які можуть відкривати веб-сайти та використовувати додатки», – каже директор продуктового менеджменту Android Сагар Камдар.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися