Субота, 20 Квітня, 2024

Google встановлює мінімальний ресурс для гнучких смартфонів

В основі гнучких телефонів лежить шарнірний механізм, який дозволяє їм розкладатися та складатися. Шарнір досить міцний, але, як і будь-яка механіка на основі тертя, він втрачає жорсткість протягом двох-п’яти років за умови, що користувач продовжує використовувати пристрій щодня. У Google вирішили встановити мінімальний рівень якості «заліза» гнучких телефонів, щоб користувачі могли розраховувати на певний мінімальний ресурс.

Android-експерт Мішал Рахман розповів у своєму акаунті на Patreon, що Google вимагатиме стандартів якості апаратного забезпечення для гнучких телефонів. Пошуковий гігант планує запустити складний процес перевірки якості для брендів. OEM-виробники повинні будуть заповнити анкету Google і надіслати зразки пристроїв для більш ретельного вивчення.

Бренди часто оцінюють кількість згинань для своїх пристроїв. Google вимагатиме від усіх гнучких телефонів принаймні 200 000 циклів складання та розкладання. Це відповідає тому, що Samsung заявляє про свій гнучкий Galaxy Z.

Однак деякі бренди, такі як OPPO, рекламують більший термін служби для пристроїв у 400 000 складань. Це досить багато, враховуючи, що 200 000 згортань і розкладань, ймовірно, вистачить на п’ять років, враховуючи, що дія виконується 100 разів на день.

Рахман також додав, що для гнучких пристроїв із «крутним шарніром» знадобиться момент тертя, що дорівнює принаймні 80% початкового моменту після 200 000 складання/розкладання.

Google також вимагатиме від OEM-виробників надати дві версії Android і три роки патчів безпеки для складних телефонів. Така тривалість підтримки є невеликою, особливо зважаючи на поточну ціну гнучких смартфонів.

Інших важливих вимог, таких як використання ультратонкого скла для гнучкого пристрою, немає.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися