Субота, 2 Березня, 2024

Google установив фінальну дату переходу нових смартфонів на Android 10

Нові смартфони з Android 9 виробники зможуть випускати ще кілька місяців. Google установив фінальну дату, після якої чергові девайси повинні будуть постачатися з Android 10. Хоча не варто очікувати, що всі виробники почнуть випускати пристрої лише на Android 10 – пошуковий гігант залишив шпарину в умовах.

Інформація про останній термін випуску нових девайсів з Android 9 стала відома з документа Google Mobile Services Requirements, який призначений для виробників та визначає для них умови користування сервісами Google. У цьому документі нові смартфони повинні мати лише Android 10 починаючи з 31 січня 2020 року.

Хоча Google зобов’язує вендорів після цієї дати випускати смартфони лише з найновішою версією Android, виробники зможуть продовжити ще кілька місяців презентувати мобільники з Android 9 Pie. Це можливо, якщо вони подадуть заявку на сертифікацію Google Mobile Services до 31 січня 2020 року. Google не контролює фактичну дату появи смартфона в продажу.

Для пристроїв, які не отримають апдейт до Android 10 до цієї дати, у Google продовжать сертифікувати прошивки на базі Android 9 Pie ще протягом кількох місяців. Точна фінальна дата завершення сертифікації невідома, але вона може тривати до випуску Android 11, який очікується в серпні 2020 року. Після цього Google не дозволить виробникам удосконалювати прошивки на базі Android 9, додаючи нові функці. Вендори зможуть лише випускати патчі безпеки.

Ультрабюджетні мобільники на базі Android 8.1 Oreo (Go Edition) виробники зможуть випускати до 31 жовтня 2019 року. Це через 10 місяців після закриття сертифікації для повноцінної Android 8.1 Oreo. Після цієї дати вендори повинні будуть випускати ультрабюджетні телефони на Android 9 Pie (Go Edition).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися