Назвали дату презентації Samsung Galaxy S11

Презентація Galaxy Unpacked, на якій показують черговий флагман південнокорейського гіганта, щороку проходить у Сан-Франциско

Наступник успішного флагманського смартфона Galaxy S10 має отримати цікаві можливості камери, а також низку інших поліпшень. Нещодавно з’явилася інформація, коли варто очікувати Galaxy S11. Інформація про дату проведення презентації не офіційна, але експерти порталу Sammobile вважають, що вона досить точна.

Презентація Galaxy Unpacked, на якій показують черговий флагман південнокорейського гіганта, щороку проходить у Сан-Франциско. Новий Samsung Galaxy S11 мають презентувати третього тижня лютого 2020 року. У Sammobile кажуть, що це буде 18 лютого 2020 року. Ця дата схожа з датами проведення попередніх презентацій Galaxu Unpacked.

Смартфон Samsung Galaxy S11 має отримати радикально нові можливості камери. За чутками, у ньому використають сенсор власної розробки ISOCELL HMX роздільною здатністю 108 мегапікселів. Об’єктив камери матиме механізм перископа, що дозволить реалізувати плавний оптичний зум до 5 разів. Також лінзи матимуть оптичну стабілізацію для зйомок віддалених об’єктів з максимальною чіткістю. При цьому товщина модуля камери очікується невеликою і не буде виступати за межі корпусу Galaxy S11.

Samsung також нещодавно отримав патент на використання вбудованого спектрометра на смартфоні. Спектрометр – це оптичний пристрій, який сортує і визначає маси хімічних речовин в об’єкті, аналізуючи його спектр випромінювання. Кожна молекула випромінює на своїй частоті, і залежно від кількості однакових молекул потужність випромінювання буде ставати більше. Наявність такого пристрою в смартфоні, наприклад, дозволить визначати вміст цукру та інших речовин в овочах і фруктах за фотографією. Також можна буде оцінювати стан шкіри власника девайсу. Хоча поки що відомо лише про патент, але вже є чутки, що спектрометр готують для Samsung Galaxy S11.

За попередньою інформацією, Galaxy S11, який все ще знаходиться в розробці під кодовим ім’ям Picasso, отримає програмну оболонку One UI 2.1. Вона надасть режим фокусування Focus Mode, яка блокує сповіщення від набридливих додатків і спрощує концентрацію на поточній роботі. Девайс також отримає 1 ТБ флеш-накопичувача.

До речі, Galaxy S11 може бути останнім апаратом у лінійці. За чутками, у Samsung планують об’єднати Galaxy та Galaxy Note в один девайс зі стилусом та іншими фішками. Припускають, що перший пристрій із цієї майбутньої лінійки може називатися Galaxy One.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я