Google захистить інтернет від загроз

Пошуковий гігант вважає, що відвідувати веб-сайти потрібно без будь-яких пересторог щодо безпеки та можливого зараження комп’ютера. Для цього він буде шукати так звані «вразливості нульового дня» – найнебезпечніші «діри» в програмному забезпеченні. Знаходити їх буде новостворена команда Google Zero.

«Люди заслуговують на те, щоб користуватись інтернетом без страху того, що вразливості можуть зруйнувати їхню приватність лише за один візит до веб-сайту, – каже Кріс Еванс. Він раніше очолював команду безпеки браузера Chrome, а тепер став головою групи Zero. ?– Ми будемо намагатись віднайти критичні вразливості та закрити їх».

Кріс Еванс набирає фахівців для групи Zero

Одним з перших інтернів новоствореної групи стан відомий хакер Джордж Хотх, який зламав захист операційної системи Chrome OS. Усього ж до Zero входитимуть десять спеціалістів, які будуть працювати не лише в офісі. Вони будуть використовувати будь-які методи – від аналізу коду до власної інтуїції – для пошуку критичних вразливостей.

Знайдені баги у програмному забезпеченні спеціалісти пошукового гіганта будуть додавати до публічно доступної бази даних, щоб кожен міг дізнаватися про них та закривати їх якомога швидше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я