П’ятниця, 21 Червня, 2024

Google змушує оновлювати браузери

Користувачі Google вимушені будуть змінити свій старий улюблений браузер на новий. Пошуковик змушує їх це робити, інакше вони не зможуть працювати з останньою версією пошуку.

Першими це помітили користувачі Opera 12, які не захотіли оновлюватися через те, що новіші версії цього браузера, з номером 23 включно, являють собою клон браузера Google Chrome та не мають багатьох функцій, які були у випуску 12. Фанати цього веб-навігатора звернулися до підтримки Google, де їм відповіли, що це не збій пошуковика, а його нормальна робота, і так планувалося.

У Firefox 22 пошуковик Google показує свій сучасний інтерфейс
А ось у Opera 12.11 він вже перейшов на попередню версію. Це чітко видно за позначкою копірайту, яка датується 2013 роком

Постраждалі користувачі, серед яких також фанати Safari 5.1, кажуть, що перехід на старий інтерфейс у Google відбувається лише на його головній сторінці, тоді як сам пошук відображається з новим.

Google стимулює користувачів своїх сервісів переходити на сучасні версії браузерів ще з 2011 року. Тоді вимкнули підтримку для старих версій веб-навігаторів у пошті Gmail.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися