Вівторок, 21 Травня, 2024

Хочуть створити релігію, в якій богом буде штучний інтелект

Бог – це віртуальний бот. Подібне гасло можуть взяти собі на озброєння адепти нової релігії. Її намагається зародити Ентоні Левандовскі, який вважає, що на місці верховної істоти цього світу варто розмістити штучний інтелект.

Про день, коли машини перевершать людей та перетворять біологічних істот на споживачів, розмови ходять уже давно. Мова йде про так звану сингулярність. Однак мультимільйонер та колишній інженер зі штучного інтелекту Uber Ентоні Левандовскі вважає, що людям вже час вклонитися машинам. Він створив релігійну організацію «Шлях майбутнього». Її мета – розвивати та реалізувати бога на основі штучного інтелекту.

Новостворена релігійна організація поки що не заповнювала папери звітності, тому про неї мало що відомо. Однак Левандовскі має репутацію амбітного та ділового професіонала. Він був співзасновником декількох компаній, які займалися автономним транспортом, а також брав участь у їхній розробці в Uber та Google.

Водночас більше половини землян не мають доступу в інтернет. Організація об’єднаних націй повідомила, що 52% жителів Землі не мають виходу в інтернет. Свої дані чиновники подали в доповіді під назвою The State оf Broadband 2017: Broadband Catalyzing Sustainable Development. Її підготував Міжнародний союз електрозв’язку та ЮНЕСКО.

1 коментар

  1. Бог -это не интеллект, это – Абсолют, а любой интеллект -это лишь часть Абсолюта.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися