Хом’як торгує криптовалютами краще, ніж Уоррен Баффет та S&P 500

Хоча цей проект може бути просто жартом, станом на вересень кар'єрні показники містера Гокса зросли на 19,41%

Хом’як містер Гокс показує, чим є ринок інвестицій у криптовалюти. Цей гризун виявився більш ефективним інвестором, ніж такі відомі інвесткомпанії, як Berkshire Hathaway Уоррена Баффета та S&P 500.

Містер Гокс «працює» у спеціальному “офісі”, між яким він може вільно переміщатися. Коли гризун входить в нього, в його Твіттер автоматично надсилається повідомлення, що повідомляє підписникам про початок торгової сесії.

Гокса та його інвестиційну фірму Goxx Capital (нагадує за звучанням криптовалютну біржу Mt. Gox, що працювала з 2010 по 2014 рік) створили два німці. Вони бачили, як люди вкладали гроші в криптовалюту, незважаючи на те, що мало розуміли в криптоторговлі.

«Схоже, що більшість людей нашого покоління не бачать іншого шансу, окрім як викинути більшу частину своїх заощаджень на крипторинок, не маючи ні найменшого уявлення про те, що там відбувається. Ми жартували про те, чи зможе мій хом’як приймати більш розумні інвестиційні рішення, ніж ми, люди», – розповідає один з авторів експерименту.

Містер Гокс вибирає, якою криптовалютою він хотів би торгувати, використовуючи своє колесо намірів. Дії “купити”, або “продати” він обирає, пройшовши через відповідні тунелі.

Хоча цей проект може бути просто жартом, станом на вересень кар’єрні показники містера Гокса зросли на 19,41%. За даними Protos, це означає, що він перевершує Berkshire Hathaway Уоррена Баффета і S & P 500, а також багато інших успішних інвестиційних фірм.

Незважаючи на успішність хом’яка, прибуток від його інвестицій, який починався у червні з 390 доларів, а нині складає $498, навіть не покрив вартість його клітини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я