Четвер, 30 Травня, 2024

Як використовувати FaceTime на Android

З появою iOS 15 та iPadOS 15 компанія Apple трохи послабила комунікаційні обмеження своєї платформи FaceTime. Через неї тепер можна дзвонити у веб-браузері, що дозволяє використовувати ці відеодзвінки на Android або Windows.

Для доступу до веб-інтерфейсу FaceTime все, що потрібно – це оновлена версія Google Chrome або Microsoft Edge. Браузер Firefox або будь-який інший на разі не підтримуються.

Apple не створила реального веб-додатку FaceTime, тому браузерна версія не може ініціювати виклики, а дозволяє лише приєднатися до уже існуючого. Також неможливо здійснювати дзвінки з Android на Android через FaceTime або дзвінки з Windows на Windows. Потрібен хоча б один пристрій Apple.

Щоб приєднатися до виклику FaceTime з веб-браузера не потрібен ідентифікатор Apple ID або навіть адреса електронної пошти. Просто введіть будь-яке ім’я для своєї ідентифікації в розмові.

Як ділитися дзвінками в FaceTime

Як тільки ви встановите iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey, відкрийте FaceTime. Знайдіть нову кнопку «Створити посилання». Будь-хто, хто отримає це посилання, може приєднатися до виклику. Відправка посилання не призведе до негайного початку виклику з вашого iPhone, iPad або Mac. Все одно потрібно буде натиснути або клацнути посилання і вибрати приєднатися, щоб почати виклик.

На телефоні Android або комп’ютері з Windows для доступу до посилання FaceTime спочатку потрібно ввести ім’я, а потім натиснути приєднатися. Далі необхідно дочекатися, поки організатор дзвінка приєднається до виклику і почне розмову.

Під час дзвінка на Android та Windows будуть доступні звичайні параметри включення або виключення камери і мікрофона, а посилання на дзвінок.

Термін дії посилання не закінчується після завершення виклику і його можна використовувати в майбутньому.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися