Субота, 2 Грудня, 2023

HTC показала новий автономний VR-шолом

Відома компанія HTC презентувала на виставці CES 2019 два нових шоломи віртуальної реальності. Перший девайс – Vive Pro Eye – є вдосконаленою версією лінійки Vive Pro. Відмітна особливість моделі – технологія відстеження траєкторії погляду, яка повинна розширити можливості управління і зменшити навантаження на обчислювальне ядро.

Крім цього, HTC презентувала автономний шолом Vive Cosmos, мета якого – «відв’язати» гравця від комп’ютера. Даніель О’Браєн, керівник компанії в США, вважає, що їхня VR-гарнітура зробить віртуальну реальність більш доступною і простою. За його словами, майже 85% покупців VR-девайсів головним критерієм вибору вважають зрозумілі налаштування і простоту експлуатації.

Розробники запевняють, що Cosmos – це концептуально нове рішення з оновленим дизайном. Девайс повинен забезпечити просту і природну взаємодію гравця з віртуальним світом. Для Vive Cosmos навіть обіцяють зробити спеціальний VR-браузер від Mozilla.

Технічні характеристики Vive Cosmos поки невідомі, розробники розповіли тільки про нові екрани Real RGB, завдяки яким картинка буде «чистішою» і чіткішою.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися