Вівторок, 25 Червня, 2024

HTC та Motorola кажуть, що не сповільнюють смартфони, як робить Apple

Журналісти The Verge вирішили на хвилі скандалу щодо навмисного сповільнення смартфонів Apple дізнатися, як діють у такій ситуації інші виробники. Для цього вони розіслали запити найвідомішим вендорам. Деякі з них вже відповіли.

HTC і Motorola у своїх відповідях запевнили, що не практикують сповільнення телефонів. Виробники підкреслили, що в їхніх смартфонах не передбачено функції уповільнення процесорів при зношеному акумуляторі.

Журналісти також звернулися за коментарями до Google, Samsung, LG і Sony. У Sony пообіцяли відповісти після свят, а представники Samsung сказали, що компанія «вивчає це питання».

На початку грудня стався скандал, коли з’ясувалося, що Apple без попереджень та повідомлень майже вдвічі зменшує тактову частоту процесора смартфонів iPhone, які працюють під управлінням iOS 11. На Apple подали кілька судових позовів за таку поведінку. Це може бути причиною того, що компанія офіційно підтвердила такі дії, наголошуючи, що так вона піклується про користувачів. Адже з часом у літій-іонних батарей падає можливість забезпечувати потрібний піковий струм у холодних умовах та при низькому заряді, що може призводити до несподіваного вимикання пристрою. Компанія також запустила акційну вартість заміни батареї з майже $80 до $29 упродовж 2018 року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися