Понеділок, 15 Липня, 2024

Хто надійніший: iPhone глючать значно частіше за Android

Application Error smartphone

Існує популярна думка, що Apple ретельно працює над своїми гаджетами, завдяки чому їхні власники насолоджуються роботою без збоїв. Водночас користувачам Android доводиться постійно долати повільну роботу ОС та різноманітні глюки. Проте, за дослідженням аналітичної компанії Blancco Technology Group, насправді ситуація протилежна.

ios device performance

Експерти за допомогою своїх мобільних діагностичних інструментів у другому кварталі 2016 року зібрали дані про роботу мільйонів мобільних гаджетів. Висновки за отриманими даними аналітики оформили у звіті «Q2 2016 State of Mobile Device Performance and Health». У ньому розкривається, як часто глючать смартфони, причини цих збоїв, які сторонні програми найчастіше призводять до проблем. Під збоями аналітики розуміють широкий набір проблем. Це можуть бути глюки у системних та сторонніх програмах, перебої у зв’язку тощо.

За даними Blancco, в iPhone загальний рівень глючності складає 58%. Це майже вдвічі більше, ніж було в першому кварталі 2016 року: тоді збої були на рівні 25%. При цьому в стані Android стабільність росте. У другому кварталі глючили 35% гаджетів, тоді як у першому – 44%.

android device performance

Програми для iPhone «падають» приблизно на 50% гаджетах, тоді як на Android цей показник дорівнює 23%. Найбільш глючним із гаджетів Apple є iPhone 6 (29%), за ним йде iPhone 6s (23%), iPhone 6s Plus (14%), iPhone 6 Plus (13%) та iPhone 5s (8%). На Android-девайсах найчастіше збої трапляються на пристроях Samsung (26%). При цьому якщо iPhone страждає від програмних збоїв (65%), то на Android це проблеми з камерою (10%) та батареєю (10%).

Найбільш проблемними утилітами на iOS були Snapchat (17%), Instagram (14%), Facebook (9%), Facebook Messenger (5%) and Google (3%). У топ-5 генераторів глюків на Android потрапили сервіси Google Play Services (12%), синхронізація контактів Google Contacts Sync (5%), адресна книга (5%), фотогалерея (5%) та лаунчер Samsung TouchWiz Home (5%).

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися