Вівторок, 12 Грудня, 2023

Хтось заплатив $500 000 за «обвіси» до зброї у грі Counter-Strike, які не впливають на геймплей та є виключно косметичними

За пів мільйона доларів ви можете купити квартиру, придбати нову Tesla або зробити ряд інвестицій. Або, якщо ви ентузіаст шутера Counter-Strike, ви можете використати ці гроші, щоб купити набір суто косметичних віртуальних речей.

Китайський колекціонер, чия особа невідома, придбав 16 квітня скін для зброї та виготовлений на замовлення ніж за понад 500 000 доларів у Luksusbums, співзасновника платформи для торгівлі скінами SkinBid.com, на сайті відеоігор Dexterto . Угода була організована датським стримером zipelCS, який сказав, що це була «друга за величиною торгівля в історії CS».

Скіни для зброї є кольоровими обгортками, що прикрашають пістолети, і виготовлені на замовлення ножі. Скіни насправді не впливають на продуктивність користувача в цьому тактичному шутері. Вони є суто косметичними, пропонуючи ще один рівень того, як можна вирізнитися у натовпі інших гравців на віртуальній локації.

Компанія Valve, розробник Counter-Strike, створює ці предмети та дозволяє гравцям купувати їх. Це відбувається за допомогою покупок кейсів, які є віртуальними коробками чи ящиками. Предмети в ящиках невідомі покупцям.

Потім користувачі можуть перепродавати ці предмети на одноранговому ринку гри. Ця економіка, орієнтована на користувачів, підходить для надійного ринку перепродажу, де певні товари отримують більшу вартість на основі ряду факторів, таких як пропозиція, тип візерунка, стан та інші унікальні характеристики.

Скін, про який йде мова, відомий як загартований Tier 1 «Blue Gem» через те, що на його малюнку зображено найбільше синього кольору, повідомляє сайт Dexterto. Окрім рідкісного кольорового візерунка, скін прикрашений чотирма наклейками Katowice 2014 Titan Holo, кожна вартістю близько 60 000 доларів США. Наклейку було опубліковано під час турніру з кіберспорту 2014 року в Польщі під назвою EMS One Katowice 2014.

У розпродажі також був ніж, відомий як загартований карамбіт Blue Gem, вартістю 100 000 доларів.

Незважаючи на те, що це один із найбільших продажів, які коли-небудь відбувалися, у минулому гравцеві пропонували понад 1 мільйон доларів за ніж, хоча ця угода так і не відбулася, повідомляє Dexterto.

Ціни на внутрішньоігрові предмети Counter-Strike зазнають повного зростання, оскільки наступна частина серії Counter-Strike, яка називатиметься Counter-Strike 2, має вийти цього літа. Косметичні предмети, отримані в поточній версії гри — CS:GO або Counter-Strike: Global Offensive — будуть перенесені в цю нову версію гри, що призведе до гарячого ринку скінів для зброї та інших аксесуарів.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися