Вівторок, 21 Травня, 2024

Власники iPhone тепер можуть у Європі відправити SOS через супутник

У листопаді у лінійці iPhone 14 компанія з Купертіно представила функцію екстреного виклику SOS за допомогою супутника. Початково нею можна було скористатися лише в Сполучених Штатах і Канаді. Тепер функція екстреного SOS через супутник поширилася на кілька європейських країн.

Відправити екстрене сповіщення навіть за відсутності стільникової мережі власники айфонів можуть у Франції, Німеччині, Ірландії та Великобританії.

Екстрений супутниковий SOS дозволяє користувачам надсилати текстові повідомлення з місць, де немає чи не працює покриття мобільних мереж. Ця функція доступна лише на iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max.

В офіційному прес-релізі Apple повідомила, що витратила до 450 мільйонів доларів на інфраструктуру США, щоб забезпечити розгортання функції екстреного виклику. Компанія розширює свої послуги, щоб будь-хто з iPhone 14 міг підключатися до служб швидкого реагування.

Apple нещодавно зафіксувала перше використання цієї функції на IRL. Екстрений SOS через супутник відправив хлопець, який застряг на Алясці, приблизно о другій годині ночі на початку грудня цього року.

Неназваний користувач iPhone 14 подорожував на снігоході і заблукав у холодній і безлюдній місцевості на Алясці. Потім чоловік запросив евакуацію за допомогою свого айфона.

Запит передали військовослужбовцям штату Аляска. Команда рятувальників була «вражена точністю та повнотою інформації, наданої в першому повідомленні».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися