Huawei продає більше смартфонів, ніж Apple

Попри загальну високу популярність смартфонів китайської компанії, у десятці лідерів з продажів моделей немає жодного пристрою Huawei

Компанія Huawei займає друге місце у світі за продажами смартфонів. Ця позиція означає, що китайський виробник обігнав за кількістю проданих девайсів Apple, розповідають аналітики агенції Counterpoint.

Huawei

За їхніми даними, досягнення Huawei відбулося в червні і липні цього року. На першому місці розташувалася Samsung. У серпні Huawei також показала хороший рівень продажів, за рахунок чого за його підсумками може зберегти за собою друге місце.

До основних джерел зростання Huawei фахівці Counterpoint відносять «затишшя» перед анонсом нового флагманського смартфона Apple. Вони також відзначають недостатню присутність китайської компанії на деяких ключових ринках, зокрема, країнах Південної Азії, Північної Америки та Індії. До того ж Huawei сильно залежна від продажів на рідному китайському ринку, де займає провідні позиції.

Попри загальну високу популярність смартфонів китайської компанії, у десятці лідерів з продажів моделей немає жодного пристрою від неї. Аналітики пов’язують це з надто великою кількістю практично однакових моделей і відсутністю особливо хітових моделей серед них.

На першому і другому місці за продажами опинилися смартфони iPhone 7 і iPhone 7 Plus з часткою в 4% і 2,9%. За ними йдуть апарати OPPO R11 і OPPO A57 (2,1 та 2,0%), Samsung Galaxy S8, Xiaomi Redmi Note 4X і Galaxy S8+ (відповідно 1,8 та 1,7%). Замикають десятку лідерів iPhone 6 (1,6%), Samsung Galaxy J7 Prime (1,4%) і Samsung Galaxy A5 2017 (1,2%).