Понеділок, 11 Грудня, 2023

Huawei проводить конкурс Next Design Awards 2021 із призовим фондом $200 тис

Щорічний конкурс Huawei Next Design Awards, що має на меті заохотити дизайнерів і художників виражати свій творчий потенціал, триває до 31 липня. Цьогоріч захід проводиться Huawei Теми і має назву «Дай волю своєму натхненню» (Let your inspiration flow). Конкурс є глобальною платформою для талановитих дизайнерів, яка надає останнім можливість поділитися своїм баченням сучасної цифрової естетики з величезною кількістю користувачів Huawei.

Цьогорічний конкурс проходить у семи категоріях: «Теми для смартфонів» (Phone Themes), «Циферблати годинників» (Watch Faces), «Міста у цвітінні» (Cities in Bloom), «Теми для складаних екранів» (Foldable Screen Themes), «Насолоджуватися миттю» (Enjoy the Moment), «Оригінальний IP» (Original IP), «Шпалери» (Wallpapers).

Категорія «Теми для смартфонів» орієнтована на дизайн елементів інтерфейсу смартфона, таких як екрани блокування, домашні екрани та піктограми. Нова категорія «Циферблати годинників» стосується дизайну циферблата та ремінців розумних годинників. Кожен може виразити себе за допомогою заставок, які можна знайти в додатку Huawei Теми, або розпочати монетизацію своєї творчості, створивши власні дизайни та взявши участь у конкурсі від Huawei.

«Насолоджуватися миттю» — це конкурсна категорія, ініційована Huawei спільно з Pizza Hut. Вона спонукає дизайнерів до вільної і сміливої творчості під час створення оригінального пакування для їжі.

Призи на суму 200 000 доларів США та можливість показати світові власну творчість
Цьогоріч загальний призовий фонд конкурсу становить 200 000 доларів США. Грошову винагороду отримають володарі Ґран-прі та премій «Зірки завтрашнього дня» (Stars of Tomorrow), «Міжнародні митці» (International Artists) і «Чудові художники-мультиплікатори» (Amazing Animators). Володар Ґран-прі загалом отримає 20 000 доларів США: 10 000 грошовими коштами і ще 10 000 у вигляді грантів, а також смартфон Huawei Mate 40 та новітній смарт-годинник Huawei.

Переможці також отримають статус сертифікованих дизайнерів Huawei Теми, відтак вони зможуть офіційно співпрацювати з Huawei Теми й отримувати винагороду за свої роботи. Станом на 31 березня 2021 року теми для смартфонів Huawei Теми були доступні у понад 170 країнах і регіонах, ними користувалися 600 мільйонів осіб, водночас кількість активних користувачів щомісяця становила близько 120 мільйонів власників смартфонів. Спільнота дизайнерів Huawei Теми нині нараховує більш ніж 6 000 авторів.

Сучасні користувачі прагнуть до індивідуального дизайну, який відповідатиме їхнім захопленням і розкриватиме відчуття стилю. Саме тому теми для смартфонів і смарт-годинників — це нова перспективна сфера у створенні естетики, а дизайнери тем — творці майбутнього, які прокладають місток між мистецтвом і технологіями. Премія Huawei Next Design Awards 2021 — це святкування нової реальності, в якій кожен дизайн може бути доступним сотням мільйонів користувачів, а мистецька уява більше не обмежуватиметься ручками, фарбами чи папером.

Детальнішу інформацію про конкурс Huawei Next Design Awards 2021 можна отримати за посиланням.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися