Субота, 15 Червня, 2024

Huawei рекламує флагман P30 неправдивими фотографіями

Уже найближчими днями відбудеться презентація нового смартфона Huawei P30, який має вразити своїми фотоможливостями, а саме – оптичним п’ятиразовим зумом. Разом з цифровим зумом апарат пропонує зум 7.8х. Huawei на рекламних матеріалах наочно показувала можливості нового мобільника, але виявилося, що знімки були зроблені на професійне обладнання.

Фотографії, які завантажили в офіційний акаунт Huawei у найбільшій китайській соцмережі Weibo, мали показати можливості зуму нового смартфона. Однак журналісти GSMArena помітили, що фотографії взяли із інших джерел. Деякі з таких кадрів були зроблені ще у 2009 році.

Один із таких знімків – виверження вулкану – насправді було завантажено у фотобанк Getty Images і зроблено на професійну дзеркальну камеру. Ось як виглядає рекламне зображення Huawei (зліва) та оригінальне (справа):

Щойно обман розкрився, Huawei відредагувала свої пости у Weibo, додавши у лівий нижній куток обмовку про те, що фото є креативною рекламою для формування уяви.

Huawei уже не вперше дурить користувачів фейковими фотографіями, які насправді робили на професійне обладнання. У 2018 році фотографії, зроблені на Huawei Nova 3, виявилися відзнятими на дзеркальний фотоапарат. У 2016 році компанія показувала зняті на Huawei P9 кадри, які насправді зробили обладнанням, що коштувало $4500.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися