Huawei у жовтні запустить глобальний навігаційний сервіс для конкуренції з Google Maps

На відміну від історії з Harmony OS – замінником Android, який досі не показали «вживу», – у сфері картографії Huawei уже має реальний продукт

Торгова війна між США та Китаєм продовжується, і в Huawei підготувалися до наступного її етапу. Компанія очікує, що їй заборонять доступ до картографічного сервісу Google Maps. Блокування може торкнутися смартфонів, які продаються в західних країнах. Як відповідь Huawei запускає у жовтні глобальний навігаційний сервіс для конкуренції з Google Maps.

На відміну від історії з Harmony OS – замінником Android, який досі не показали «вживу», – у сфері картографії Huawei уже має реальний продукт. Це корпоративний картографічний сервіс Map Kit, який призначений для розробників додатків. Партнером у створенні виступатимуть російський пошуковий гігант Яндекс, який має досвід у навігації, а також американський агрегатор для туристів Booking Holdings. Також участь братимуть інші компанії.

Президент хмарних служб Huawei Жанг Пінган каже, що сьогодні майже 50% мобільних додатків засновані на картографічних службах.

Китайський гігант пристосує Map Kit до кінцевих юзерів смартфонів та відкриє його у 150 країнах світу 40 мовами. Сервіс запропонує інформацію про стан дорожнього трафіку в реальному часі та інтелектуальну навігаційну систему, яка враховуватиме дрібні деталі, зі змінами смуги руху включно. Рішення також підтримуватиме технології доповненої реальності.

Експерти кажуть, що Huawei має великі шанси зробити свій картографічний сервіс популярним, незважаючи на те, що компанія запускає його на вже зрілому ринку зі стійким положенням гравців. Перевага Huawei у тому, що її обладнання використовують стільникові оператори у 160 країнах світу, що дає компанії доступ до значного пласту інформації про поточний стан прилеглих територій. Завдяки цьому сервіс Huawei може бути точнішим за конкурентів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я