Huawei випустив гнучкий Mate X, але тільки в Китаї

Попри високу ціну $2400 (на $500 дорожчий за гнучкий Samsung Galaxy Fold та майже на $1000 за Motorola Razr), його розкупили за лічені хвилини

Після п’ятимісячної затримки китайський виробник Huawei випустив свій гнучкий смартфон Mate X. Попри високу ціну $2400 (на $500 дорожчий за гнучкий Samsung Galaxy Fold та майже на $1000 за Motorola Razr), його розкупили за лічені хвилини, кажуть у компанії. Це при тому, що девайс був доступний лише в Китаї, що, можливо пояснюється, відсутністю в телефоні сервісів Google.

Huawei Mate X, як і Galaxy Fold, використовує концепцію перетворення смартфона на планшет (Motorola Razr має концепцію перетворення смартфона-«лопати» на компактний смартфон). Тому у складеному режимі Mazte має діагональ 6,8 дюйма, а в розкладеному – 8 дюймів. При цьому його екрани загинаються назовні (у Galaxy Fold – всередину). В іншому девайс підтримує 5G, має процесор Huawei Kirin 980, подвійну батарею загальної ємності 4500 мА·год.

Наступний розпродаж стартує 22 листопада. Компанія також дає знижку 50% на пов’язані з екраном проблеми.

Можливість продажів в інших країнах у компанії розглядають, однак низка експертів переконана, що це навряд чи відбудеться. На їхню думку, Mate X є більше іміджевим проектом, який показує, що компанія має подібний рівень технологій. Однак мети перетворити Mate X на успішний комерційний продукт немає, про що свідчить його захмарна ціна. Також комерційній успішності цього смартфона заважає його формат екраном назовні. Гнучкі дисплеї не мають такого захисту, як сучасні смартфони-моноблоки, і пошкодити їх можна майже будь-яким твердим предметом. Іншою великою перешкодою на шляху до комерційного успіху є заборона використовувати сервіси Google. У Китаї ці сервіси здебільшого заблоковані, а ринком керують місцеві альтернативи. У країнах західної півкулі, як показує статистика продажів, сервіси Google є вагомим аргументом на користь пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я