Xiaomi випустила чашку з бездротовим заряджанням

Вона автоматично підтримує температуру рідини на рівні 55°C.

Xiaomi зробила чашки з підігрівом значно зручнішими. Зазвичай такі аксесуари живляться через пряме підключення дротом USB, і це не завжди зручно: потрібно щоразу підключати та відключати кабель. Нова чашка Warm Cup позбулася цього недоліку за допомогою бездротового заряджання. У Xiaomi кажуть, що це також безпечніше.

Чашка Warm Cup продається за ціною 189 юанів – близько $26. Вона автоматично підтримує температуру рідини на рівні 55°C. Енергію надає спеціальний килимок, на який треба ставити чашку. У Xiaomi кажуть, що це безпечніше, ніж у традиційних чашок, які всередині мають вбудований нагрівальний елемент на основі дроту. Чашка Xiaomi в іншому нічим не відрізняється від звичайної. Вона виготовлена з кераміки, і її можна мити. Серед цікавих особливостей – автоматичний режим сну, який вимикає підігрів після 4 годин без використання чашки.

Килимок від Warm Cup здатний не лише гріти рідину в чашці, а й заряджати гаджети. Він сумісний з апаратами Xiaomi, Huawei, Apple, Samsung та видає приблизно 10 Вт енергії. Це небагато, якщо порівнювати з дротовим заряджанням, але у світі бездротових зарядок це вважається швидким заряджанням.

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я