Huawei випустив процесор з вбудованим 5G-модемом. Він дешевший за модель від Qualcomm

Першим смартфоном на його основі став Honor 30 вартістю від $425

Лінійка процесорів Huawei поповнилася чипом Kirin 985, який призначений для більш дешевих флагманських смартфонів. Його фішка – наявність вбудованого модема 5G. Головний конкурент Qualcomm випустив свій топовий Snapdragon 865 без модема та продає зв’язку з модемом 5G за цінами, які відштовхують виробників гаджетів.

Виробництвом Kirin 985 займається тайванська компанія TSMC за 7-нанометровим техпроцесом. Першим смартфоном на його основі став Honor 30 вартістю від $425, а наприкінці квітня вийде ще Huawei Nova 7.

Новий Kirin 985 містить вісім ядер, поділених на три кластери. Перший містить одне високопродуктивне ядро ARM Cortex A76 з частотою 2,58 ГГц, другий – три таких же ядра з частотою до 2,4 ГГц. Третій кластер – це чотири енергоефективні ядра Cortex A55 на частоті 1,84 ГГц. Плюс процесор має двоядерний блок нейронних обчислень. Відеоядро Kirin 985 називається Mali-G77 і нараховує вісім ядер.

Huawei порівняла модем з рішенням Qualcomm Snapdragon X55. Модем Kirin 985 споживає в півтора раза менше енергії, забезпечуючи на 40% вищу швидкість отримання і на 75% вищу швидкість віддачі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я