Субота, 13 Липня, 2024

У США запустили автобуси з Wi-Fi для надання інтернету учням на карантині

За даними комісії FCC, у США близько 20 млн американців мають повільний дротовий інтернет від 25 до 3 Мбіт/с. Журналісти агентства Associated Press оцінюють, що таку швидкість інтернету мають 18% учнів у країні. Карантин і впровадження дистанційного навчання показало, що цього недостатньо для комфортного доступу до даних. Деякі округи в країні переобладнали автобуси на мобільні точки доступу Wi-Fi.

Photograph of a school bus in front of a 3-story brick building.

Кожен округ розробляє свою схему переобладнання класичних жовтих шкільних автобусів. Але в цілому – це партнерство між школами та інтернет-провайдерами. Останні надають обладнання для інтернет-доступу.

Автобуси паркуються у визначених місцях протягом годин шкільного дня. Школярі можуть підключатися до такого Wi-Fi, перебуваючи вдома (кому пощастило) або в локаціях поруч. Часто для цього використовуються ноутбуки, які їм видали в школі.

Мережі Wi-Fi з автобусів невидимі – їхній SSID прихований. Також вони мають обмеження щодо доступного контенту і можливості підключення пристроїв. У деяких випадках розпізнаються лише пристрої, які учням виділили школи.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися