Вівторок, 23 Липня, 2024

Що робити, коли iPhone загубився

Якщо телефон iPhone не вдається знайти на звичному місці, існує кілька способів відшукати девайс. Для цього Apple пропонує кілька функцій пошуку.

Якщо девайс загубився десь вдома – спробуйте на нього просто подзвонити.

У разі, коли почути рингтон чи вібрацію мобільника не вдалося, скористайтеся сервісом Apple Find My. Він покаже координати перебування смартфона, якщо мобільник має активний мобільний інтернет чи Wi-Fi. Також сервіс Find My iPhone повинен бути заздалегідь активованим, але це зазвичай так, бо він працює за замовчуванням.

Щоб скористатися Find My, з іншого гаджета Apple зайдіть на сайт iCloud.com та увійдіть зі своїм акаунтом Apple ID. Потім клацніть кнопку пошуку телефона.

Сервіс Find My дає лише приблизні координати. Прибувши у вказаний район, у ньому можна активувати опцію звукового пошуку. iPhone почне відтворювати звук, щоб його знайшли. Це працює, навіть якщо в телефоні встановлено беззвучний режим.

Якщо знайти телефон не вдається, можна його позначити як втрачений у Find My. У такому разі телефон заблокується, а на екрані можна вивести текст зі своїми контактами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися