Ігри для Android №3: 5 цікавих аркад «з хвостиком»

Перші комп’ютері ігри були примітивні, однак у них грають і досі. Відомій грі «Змійка» (aka «Пітон», «Удав») уже 35 «з хвостиком» років. Перша частина тактичної гри Worms, один із хітів «золотого віку становлення відеоігор», уже розміняла другий десяток років. У видозміненому і переосмисленому вигляді «безсмертна класика» перекочувала на мобільні пристрої. А ми на свій смак і розсуд відібрали п’ятірку найцікавіших.

Slither.io

games3_09

Завантажити з Google Play

Цікава інтерпретація класичної гри «Змійка». Маємо абстрактне ігрове поле у вакуумі, де розкидано кольорові цятки та кружальця. По полю повзають різнокольорові хробаки і поглинають цятки. Від цього хробаки ростуть у довжину і ширину, набирають бали. Вони також можуть прискорюватись, втрачаючи вагу.

games3_10

Якщо хробак торкається іншого, він розсипається на поживні кольорові кружальця. Мета одна: протриматися якомога довше. Грати можна проти комп’ютера або змагатися з іншими гравцями онлайн.

Doodle Grub – Twisted Snake

games3_03

Завантажити з Google Play

Ще один оригінальний варіант «Змійки», у якому управління здійснюється за допомогою гіродатчика – нахиліть екран, щоб змія повзла в необхідному напрямку. Змія плазує по саду та їсть яблука.

games3_04

Цілі яблука – плазун росте та набирає бали, гнилі – втрачає, золоті ябулка додають дуже багато балів. Час від часу з’являються їжаки, лисиці та інша живність, натрапивши на яку, змія відразу гине.

Warlings: Armageddon

games3_01

Завантажити з Google Play

Класичні покрокові ігри серії Worms у Play Market коштують від 100 грн, однак можна отримати безплатний аналог, як-от Warlings: Armageddon. Арсенал зброї, тактичні прийоми, звукове оформлення, ігровий процес та веселий дизайн «Хробаків» відтворено у повному обсязі.

games3_02

Доступно багато режимів: кампанія, швидка бійка, через інтернет, по bluetooth, для двох користувачів на одному пристрою. Не обійшлося і без «ложки дьогтю»: у грі чимало реклами, а час, що відведено на хід, складає лише 30 секунд, а до керування вояками треба звикнути.

Вормiкс

games3_05

Завантажити з Google Play

Інший вдалий клон «Хробаків», хоча графіка, як на мій смак, замала для екрану смартфона – набагато зручніше гратися на великому екрані планшета і не напружувати зір. У ролі бійців виступають якісь звіроподібні колобки, роздивитися яких можна хіба що на заставці.

games3_07

Битися на арені можна як проти живих супротивників, так і проти керованих комп’ютером опонентів.

Annelids: Online battle

games3_08

Завантажити з Google Play

Якщо покрокові тактичні баталії видаються нудними, спробуйте повоювати хробаками уврежимі реального часу. Гра підтримує всі режими, притаманні справжнім 3D-шутерам, зокрема, «захоплення стягу».

games3_06

Одночасно на одній карті може бавитися онлайн до шести учасників. Безплатна версія гри надає обмежений арсенал та вибір мап.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Будь ласка введіть ваше ім'я