Вівторок, 16 Липня, 2024

Ігри для Android №3: 5 цікавих аркад «з хвостиком»

Перші комп’ютері ігри були примітивні, однак у них грають і досі. Відомій грі «Змійка» (aka «Пітон», «Удав») уже 35 «з хвостиком» років. Перша частина тактичної гри Worms, один із хітів «золотого віку становлення відеоігор», уже розміняла другий десяток років. У видозміненому і переосмисленому вигляді «безсмертна класика» перекочувала на мобільні пристрої. А ми на свій смак і розсуд відібрали п’ятірку найцікавіших.

Slither.io

games3_09

Завантажити з Google Play

Цікава інтерпретація класичної гри «Змійка». Маємо абстрактне ігрове поле у вакуумі, де розкидано кольорові цятки та кружальця. По полю повзають різнокольорові хробаки і поглинають цятки. Від цього хробаки ростуть у довжину і ширину, набирають бали. Вони також можуть прискорюватись, втрачаючи вагу.

games3_10

Якщо хробак торкається іншого, він розсипається на поживні кольорові кружальця. Мета одна: протриматися якомога довше. Грати можна проти комп’ютера або змагатися з іншими гравцями онлайн.

Doodle Grub – Twisted Snake

games3_03

Завантажити з Google Play

Ще один оригінальний варіант «Змійки», у якому управління здійснюється за допомогою гіродатчика – нахиліть екран, щоб змія повзла в необхідному напрямку. Змія плазує по саду та їсть яблука.

games3_04

Цілі яблука – плазун росте та набирає бали, гнилі – втрачає, золоті ябулка додають дуже багато балів. Час від часу з’являються їжаки, лисиці та інша живність, натрапивши на яку, змія відразу гине.

Warlings: Armageddon

games3_01

Завантажити з Google Play

Класичні покрокові ігри серії Worms у Play Market коштують від 100 грн, однак можна отримати безплатний аналог, як-от Warlings: Armageddon. Арсенал зброї, тактичні прийоми, звукове оформлення, ігровий процес та веселий дизайн «Хробаків» відтворено у повному обсязі.

games3_02

Доступно багато режимів: кампанія, швидка бійка, через інтернет, по bluetooth, для двох користувачів на одному пристрою. Не обійшлося і без «ложки дьогтю»: у грі чимало реклами, а час, що відведено на хід, складає лише 30 секунд, а до керування вояками треба звикнути.

Вормiкс

games3_05

Завантажити з Google Play

Інший вдалий клон «Хробаків», хоча графіка, як на мій смак, замала для екрану смартфона – набагато зручніше гратися на великому екрані планшета і не напружувати зір. У ролі бійців виступають якісь звіроподібні колобки, роздивитися яких можна хіба що на заставці.

games3_07

Битися на арені можна як проти живих супротивників, так і проти керованих комп’ютером опонентів.

Annelids: Online battle

games3_08

Завантажити з Google Play

Якщо покрокові тактичні баталії видаються нудними, спробуйте повоювати хробаками уврежимі реального часу. Гра підтримує всі режими, притаманні справжнім 3D-шутерам, зокрема, «захоплення стягу».

games3_06

Одночасно на одній карті може бавитися онлайн до шести учасників. Безплатна версія гри надає обмежений арсенал та вибір мап.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися