Вівторок, 23 Липня, 2024

Ігрова приставка Steam Deck може отримати Windows 11

Випущена Valve ігрова приставка Steam Deck може отримати підтримку Windows 11. Її розробники співпрацюють з AMD для появи такої можливості.

Steam Deck є повноцінним комп’ютером у форматі кишенькової консолі. Вона працює на SteamOS – модифікації Linux, однак при цьому може запускати Windows.

У Valve офіційно підтвердили, що фокусуються на підтримці Windows. Компанія наразі зосередилася на Windows 10, але вважає, що можна впровадити підтримку Windows 11, активувавши підтримку модуля TPM. Останній є обов’язковою вимогою для Windows 11.

Valve співпрацює з AMD для впровадження підтримки TPM на рівні BIOS. В іншому Steam Deck не повинна мати якихось проблем із запуском Windows 11, коли та вийде.

Перехід Valve Steam Deck на Windows відкриває нові можливості для гравців. Вони фактично отримають кишенькову ігрову приставку Xbox. Адже Microsoft дозволяє запускати ігри Xbox на Windows.

Можливість використання Windows дозволить Steam Deck також розширити сумісність з іграми. Зараз Windows-ігри відтворюються у SteamOS за допомогою проміжного програмного забезпечення Proton. Але великі проєкти, такі як Apex Legends, Destiny 2, PUBG, Fortnite, Gears 5, можуть відтворюватися з проблемами, оскільки Proton можуть розпізнавати як чит-систему та блокувати таких гравців.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися