Неділя, 16 Червня, 2024

TikTok став найпопулярнішим додатком у світі, варто дякувати коронавірусу

Мобільний додаток соцмережі Facebook відтіснили на друге місце популярності. Найпопулярнішим у світі додатком назвали соцмережу TikTok. Ще рік тому цей додаток знаходився на 4 місці за кількістю завантажень. Аналітики Nikkei кажуть, що цьому сприяла пандемія коронавірусу.

TikTok випереджає за кількістю установок Facebook, Instagram, WhatsApp та будь-яку іншу соціальну платформу. Раніше лідером був мобільний клієнт Facebook, що не викликає подиву, оскільки ця найпопулярніша соціальна мережа має аудиторію понад мільярд користувачів.

Істотний поштовх до зростання популярності TikTok дала пандемія COVID-19. Вона сприяла реєстрації великого числа нових користувачів, включаючи публічних людей.

Результат популярності TikTok міг бути інакшим, якби колишній президент США Дональд Трамп втілив свій намір та заборонив би цей додаток через загрозу національній безпеці США. Поточний президент США Джо Байден скасував всіх заборони щодо TikTok.

Сьогодні багато сервісів впроваджують формат відео, схожий на формат TikTok. Наприклад, можна згадати Instagram Reels та YouTube Shorts.

Додаток TikTok є соцмережею для перегляду коротких відеороликів. Його створила китайська компанія ByteDance, яка запустила міжнародну версію TikTok у 2017 році. Цю соцмережу часто ще називають соцмережею для підлітків через невеликий середній вік її аудиторії.

Нагадаємо, в 2019 році до TikTok приєднався мер Києва Віталій Кличко. А в 2020 році два блогери посварилися, через що армія обурених фанатів одного з них обвалила рейтинг TikTok в магазині додатків Google Play.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися