Ілон Маск готує смартфон Tesla PI з супутниковим інтернетом

Офіційної інформації про стан проєкту смартфона від мільярдера поки не надходило. Чутки про телефони PI вже кілька місяців циркулюють в інтернеті

Ілон Маск може зайнятися бізнесом смартфонів. Ходять чутки, що довгоочікуваний смартфон Tesla, відомий як модель Tesla Pi, скоро може побачити світло. Головною фішкою цього апарату може стати робота не лише в наземних мережах 4G, а й передача даних через мережу супутників Starlink.

Офіційної інформації про стан проєкту смартфона від мільярдера поки не надходило. Чутки про телефони PI вже кілька місяців циркулюють в інтернеті, але ніхто не впевнений у передбачуваних датах випуску. Більшість вважає, що дата запуску – це велика таємниця, яку охороняють до тих пір, поки девайс не буде готовий до оприлюднення.

Підписуйтесь на наш Telegram

Можливо, така таємничість пов’язана з тим, що смартфон буде дійсно революційним. Хоча почитавши його передбачувані характеристики може скластися враження, що Tesla Pi – просто гучна піар-акція.

Передбачається, що телефон буде оснащений зарядним пристроєм на сонячній енергії. Його корпус буде виготовлений з матеріалів, які дозволять змінювати колір за бажанням користувача.

Очікується, що в телефоні має бути чотири камери. Подвійна задня камера може одночасно забезпечувати захоплення фотографій і запис відео. Фронтальна камера буде перебувати під дисплеєм. Деякі експерти, що телефон Tesla Pi може бути навіть ігровим телефоном. На задній стороні телефону буде зображений логотип, назва моделі та ім’я дизайнера.

Окрім цього телефон повинен підтримувати супутниковий інтернет Starlink. Ще в апараті може бути технологія Neuralink – вона з’єднає гаджет з мозком. Інформація буде безпосередньо передаватися з мозку користувача на телефон.

На фоні таких сміливих припущень те, що смартфон Tesla Pi зможе підключатися до всіх інших пристроїв Tesla, особливо до електричних автомобілів, уже не видається чимось вражаючим.

Попри по-справжньому футуристичні технології ціна гіпотетичного телефону передбачається досить помірною – всього лише від 800 до 1200 доларів. Це приблизно стільки ж, скільки коштують звичайні смартфони сьогодні.

Сам Ілон Маск раніше говорив, що смартфони є вчорашньою технологією. Такої думки дотримуються інші лідери технологічної галузі. Наприклад, у Facebook хочуть, щоб смартфони замінили смарт-годинники. У Apple роблять ставку на доповнену та віртуальну реальність.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я