Вівторок, 16 Квітня, 2024

Instagram працює над власним месенджером Direct

Сервіс публікації фотографій Instagram планує створити свій месенджер. Програма називається Direct та може замінити вбудовані в основний додаток соцмережі опції комунікації. Однак попередньо відомо, що на поточний момент компанія не має плану його розвитку.

DirectПісля відкриття Direct він відразу відкриває камеру. Оглядачі з ресурсу The Next Web припускають, що так месенджер стимулює створювати фото та ділитися контентом. Окрім цього, можна буде переглядати власний профіль та його налаштування.

Як стверджують експерти видання The Verge, необхідність у Direct з’явилася через переконання робітників Instagram. Вони переконані, що спілкування не може по-справжньому «розквітнути», якщо прив’язане до чогось стороннього. Саме тому компанія розробляє окремий продукт, щоб користувачі могли віддалитися від фотографій чужих обідів та котів.

Рішення Instagram схоже на дії материнської компанії – Facebook. Ця найбільша соцмережа світу у 2011 році випустила власний месенджер Messenger. З 2014 року вона примусово переводить користувачів на нього – при спробі спілкуватися у Facebook на мобільному без фірмового месенджера користувач отримує пропозицію його встановити. Сьогодні Facebook Messenger має широку функціональність: у ньому є відеоспілкування, ігри, оплата покупок та багато іншого.

Месенджер Direct уже доступний користувачам з Ізраїлю, Італії, Чилі, Португалії, Туреччини та Уругваю як на Android, та і на iOS. Після завантаження Direct з основного додатка Instagram зникає скринька вхідних повідомлень.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися