Субота, 2 Березня, 2024

Qualcomm удосконалив Bluetooth 5.0, щоб музику слухали у двох навушниках одночасно

Власникам смартфонів на базі свіжого процесора Snapdragon 845 буде просто поділитися музикою з друзями. Qualcomm удосконалив бездротову технологію Bluetooth 5.0, дозволивши підключати одночасно дві пари бездротових навушників. Зараз для цього необхідно купувати сторонній девайс – хаб.

Bluetooth 5.0За інформацією директора з продуктового маркетингу Qualcomm Пітера Карсона, протокол Bluetooth 5.0 поліпшили за допомогою проприєтарних апаратних та програмних доробок. Окрім одночасного підключення до одного смартфона кількох колонок чи навушників без необхідності сторонніх хабів удосконалена технологія також підтримує потокове пересилання «живого» аудіо.

Стандартна технологія Bluetooth відправляє аудіосигнал з телефона на один з бездротових навушників. Останній передає дані на інший навушник. З поліпшеним Qualcomm Bluetooth 5.0 сигнал направляється на два навушники одночасно. Окрім цього, технологія також обіцяє на 50% менше енергоспоживання.

Щоб скористатися новими можливостями бездротового звуку, необхідно, щоб розробку Qualcomm прийняла індустрія. Технологію повинні підтримувати як додатки, так і гаджети.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися