Instagram скоро відключить свій месенджер Direct

Підтримка Direct припиниться найближчим місяцем

Користувачам соцмережі Instagram потрібно готуватися до відправлення повідомлень не через месенджер Direct. В Instagram повідомили про завершення його підтримки, яка припиниться у найближчий місяць.

Розмови користувачів автоматично перейдуть з месенджера до Instagram. У соцмережі запевняють, що користувачам не потрібно робити щось додатково. Офіційні причини закриття месенджера в Instagram не повідомляють.

Необхідність в окремому месенджері Direct пояснювали тим, що спілкування не може по-справжньому «розквітнути», якщо прив’язане до чогось стороннього. Саме тому Instagram почала розробляти окремий продукт, щоб користувачі могли віддалитися від фотографій чужих обідів та котів. Це рішення Instagram схоже на дії материнської компанії – Facebook, яка в 2011 році випустила власний Messenger і з 2014 року примусово переводила на нього користувачів.

Direct запустили спершу в шести країнах – Чилі, Ізраїлі, Італії, Португалії, Туреччині та Уругваї. Глобального запуску цієї програми не відбулося.

Схожим чином діють і у Facebook, де нещодавно вирішили повернути все назад і дозволити користувачам спілкуватися через свій мобільний клієнт, а не лише через Facebook Messenger. Інформація про повернення чатів у мобільний додаток Facebook з’явилася з неофіційних каналів. Відомості про це знайшла експерт Джейн Вонґ, яка займалася реверс-інжинірінгом цього клієнта.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я