Tesla інтегрує двигуни Unity та Unreal – можна буде грати в Quake та Minecraft

Минулого року автовиробник повідомив про запуск опції Teslatari

Електромобіль Tesla – це не лише транспорт, а й ігрова консоль. З минулого року пасажири можуть грати в ігри через її бортовий комп’ютер. Днями ці можливості розширили, додавши підтримку популярних ігрових 3D-двигунів Unity та Unreal. Це дозволить запускати, наприклад, такі ігри, як Quake та Minecraft.

Минулого року автовиробник повідомив про запуск опції Teslatari – емулятора ігрової консолі Atari, яка була популярною в 70–80-х роках. Пасажирам було доступно кілька ігор, серед яких – Asteriods та Pole. Директор Tesla Ілон Маск тоді ж сказав, що це лише початок інтеграції ігор у цей електромобіль.

У планах розробників – додати більше ігор від Atari, а також від інших ігробудівних студій. Серед найближчих найменувань для впровадження – Quake, Portal, Roblox, Minecraft. Для керування ігровими персонажами використовуватимуться різні елементи салону. Наприклад, у гонках очевидним вибором стануть кермо та педалі. Маск сказав, що з гонок розглядали Mario Kart, але Nintendo виявилася проти.

У Tesla також працюють над інтеграцією караоке. Його очікують у 10-й версії прошивки. Нині вендор лише почав розповсюдження прошивки з номером 9.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я