П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Instagram запустив масове видалення контенту з новими функціями

Instagram значно спрощує видалення постів, коментарів та інших дій з платформи. Додаток для обміну фотографіями впроваджує нові елементи керування обліковими записами, які дозволяють користувачам масово видаляти коментарі та повідомлення, а також переглядати минулі взаємодії та пошукові дії.

Ці функції будуть доступні в новому розділі профілів користувачів під назвою “Ваша активність”. Мета, за даними Instagram, полягає в тому, щоб полегшити повторне перегляду та видалення минулих взаємодій.

Підписуйтесь на наш Telegram

Хоча в минулому технічно було можливо видаляти минулі лайки, коментарі та пости з Instagram, єдиний спосіб зробити це, не видаляючи свій обліковий запис повністю, полягав в тому, щоб вручну переглядати минулі пости один за іншим.

Тепер в розділі “Ваша активність” запропоновані ярлики для перегляду минулих записів на часовій шкалі і в історії, а також лайків і коментарів у стрічках інших користувачів. Також є ярлики для перегляду часу, проведеного в додатку, історії пошуку, переходів по посиланнях і дій на рівні облікового запису, таких як зміна імені користувача.

Instagram вперше представив зміни в грудні, відзначивши в той час, що для підлітків може бути особливо важливо більш повно зрозуміти, якою інформацією вони діляться в Instagram. В останні місяці додаток знову зіткнувся з необхідністю створення додаткових функцій безпеки для молодих людей. Спрощення видалення минулої активності можна розглядати як один з таких кроків.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися