Intel переводить роботу антивірусів з процесора на відеокарту

Технологія антивірусного сканування на базі відеокарти під назвою Intel Threat Detection Technology буде доступна на процесорах компанії 6, 7 та 8 поколінь. Розроблене в Intel апаратне рішення повинно мати програмну підтримку самих антивірусів.

Найближчим часом комп’ютери на базі процесів Intel можуть почати працювати швидше, а ноутбуки – довше функціонувати без розетки. Компанія вирішила покращити продуктивність за рахунок антивірусів. Сьогодні вони працюють на потужностях центрального процесора, і в Intel вирішили перенести їх на відеокарту.

Новий підхід, який називається Accelerated Memory Scanning, використовує для сканування системи на загрози відеочіп Intel. «Використання інтегрованої графіки дозволяє виконувати більше сканування з одночасним зменшенням впливу на продуктивність та споживання енергії, – пояснює віце-президент Intel Рік Ечеварріа. – Ранні бенчмарки показують, що використання центрального процесора знизилося з 20 до 2%».

Технологія антивірусного сканування на базі відеокарти під назвою Intel Threat Detection Technology буде доступна на процесорах компанії 6, 7 та 8 поколінь.

Розроблене в Intel апаратне рішення повинно мати програмну підтримку самих антивірусів. Одним із перших стане Windows Defender Advanced Threat Protection, який вбудований у Windows 10 – він має отримати переваги від нового підходу вже цього місяця. Інші антивіруси також працюють над впровадженням нової технології.