Неділя, 3 Березня, 2024

Vodafone оновив тарифи RED EXTRA: збільшився обсяг гігабайтів і безліміт на відео, соцмережі та месенджери

Vodafone Україна представив оновлену лінійку тарифів Vodafone RED EXTRA. Залежно від обраного тарифу клієнтам буде доступно 2, 5, 10 або 14 ГБ інтернету, в тому числі в 4G мережі.

Найдешевшою є пропозиція Vodafone RED EXTRA, яка коштує 55 грн на 4 тижні. За ці гроші нові користувачі тарифу отримують 2 ГБ трафіку та безлімітне спілкування у Facebook, Twitter, Viber, WhatsApp, Skype і Telegram. Акційна пропозиція діє також і для нових користувачів Vodafone RED EXTRA S: їм будуть доступні тепер не тільки 5 ГБ інтернету, але й безлімітний перегляд відео на YouTube. Для того щоб скористатися акційною пропозицією, достатньо купити стартовий пакет S або XS до 1 жовтня 2018 року, зателефонувати на 111, зробити перше поповнення і користуватися наданими безлімітами протягом півроку.

Найбільш активним користувачам підійдуть тарифи Vodafone RED EXTRA M і L, в яких за 105 і 170 грн відповідно доступні 10 ГБ і 14 ГБ швидкісного інтернету, а також безлімітні месенджери, включаючи текстові та графічні повідомлення, і безлімітне спілкування в соціальних мережах.

Детальніше про тарифи можна дізнатися на сайті компанії.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися