Інтерфейс iPhone перестане бути плоским: розкрито нові іконки iOS, що натякають на повернення об’єму

Перші ознаки нового редизайну, якщо він планується, можна очікувати вже в наступній версії iOS 15.

У наступні роки системні елементи на екрані iPhone перестануть виглядати пласкими. Компанія готує новий стиль візуального дизайну і з’явилися перші витоки, які демонструють, що можна очікувати.

Нові іконки iOS помітив користувач соцмережі Reddit під ніком DimVl. Вони візуально нагадують дизайн у настільній операційній системі Apple – Big Sur. Головною особливістю нового стилю є надання глибини та об’єму елементам інтерфейсу.

Поки не можна сказати точно, чи Apple готує редизайн iOS, чи лише експериментує. Однак оприлюднені іконки є не першим натяком на підготовку нового візуального стилю. Раніше Apple виконала у схожому стилі логотип App Store Connect.

Цікавою виглядає іконка Apple Music for Artists, яка виконана в новому стилі і отримала білий фон. Одним з пояснень цьому може бути поліпшена адаптація до світлої та темної теми оформлення на смартфоні. Фон іконки також може змінюватися залежно від обраного стилю оформлення мобільника.

Останні кілька років iOS використовує так званий flat design, в якому елементи інтерфейсу та іконки спрощені і не надають відчуття об’ємності та тривимірності. Щось подібне компанія вже використовувала в дизайні, який існував до flat design.

Перші ознаки нового редизайну, якщо він планується, можна очікувати вже в наступній версії iOS 15.