Середа, 22 Травня, 2024

iOS 16 змушує власників Android задуматися про перехід на iPhone

Близько 25% користувачів Android розглядають можливість переходу на iPhone. Головним чинником 33% з них називають iOS 16. Хоча водночас 36% власників айфонів думають про перехід на Android. Такі результати виявило опитування 1003 американців, проведене компанією Beyond Identity.

Аналітичні звіти про чатку ринку показують, що iOS стабільно набирає частку протягом останніх чотирьох років, хоча Android все ще має левову частку з 69,74 відсотка.

Різні ринки мають різні переваги, і в деяких регіонах, наприклад в Африці, високі ціни на iPhone можуть бути однією з причин, чому люди вибирають Android. Проте в деяких регіонах, таких як Північна Америка та Океанія, iOS займає 54 відсотки ринку.

У Beyond Identity зазначають, що безпека є одним із вирішальних факторів, коли мова йде про війни мобільних операційних систем.

Із 25 відсотків користувачів Android у США, які розглядають можливість переходу на iOS, майже 49 відсотків називають причину потенційного переходу саме в тому, що iPhone сприймається як більш безпечний.

Користувачі iPhone 13 Pro Max відповідають, що це найбезпечніший телефон, яким вони коли-небудь користувалися. Хоча середній користувач iOS відчував себе трохи безпечніше, ніж користувач Android (76 відсотків проти 74 відсотків).

Дослідження також показує, що користувачі Apple більш уважно ставляться до безпеки та вживають таких заходів, як використання шестизначного PIN-коду замість чотиризначного для розблокування пристроїв, а також частіше використовують розпізнавання облич і відстежують місце розташування.

Зворотний бік полягає в тому, що користувачі iOS часто відчувають себе занадто комфортно і в кінцевому підсумку втрачають телефони частіше, ніж користувачі Android. При цьому повернути свої мобільники за допомогою вбудованих функцій пошуку змогли 92% власників айфонів та 87% користувачів андроїд.

Зрештою, розмір вибірки проведеного опитування занадто малий, щоб зробити глобальний висновок про переваги Apple і Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися