Субота, 25 Травня, 2024

Як на відео записати екран на телефоні Samsung

Скриншот – це швидкий і простий спосіб поділитися інформацією з іншими. Однак у деяких ситуаціях нерухомого зображення недостатньо, і потрібно записати відео з екрана, щоб передати більше інформації. Власники телефонів Samsung Galaxy можуть зробити такий запис за допомогою вбудованих у їхній телефон інструментів.

Прокрутіть двома пальцями вниз від верхньої частини екрана, щоб відобразити кнопки швидких дій. Також можна прокрутити вниз один раз, щоб відкрити панель сповіщень, і ще раз, щоб відкрити ті самі значки.

Торкніться кнопки запису екрана. Якщо її немає, торкніться кнопки +, щоб додати її.

Екран підтвердження дає змогу вибрати, чи потрібно записувати звуки, які може відтворювати телефон (звуки медіа та мікрофона). Також можна показати натискання та дотики, щоб глядачеві було простіше бачити місця натиснень.

Коли будете готові, натисніть «Почати запис». Пристрій відобразить трисекундний зворотний відлік і почне запис.

На екрані з’являється плаваюча панель. Значок олівця дає змогу малювати поверх зображення, щоб показати, що ви робите. Піктограма людини дозволяє записувати селфі. Нарешті, дві кнопки праворуч дозволяють призупиняти та зупиняти запис.

Після припинення запису він буде доступний у галереї телефону в папці Записи екрана. Звідти його можна редагувати та ділитися ним, як і будь-яким іншим відеофайлом.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися