Вівторок, 16 Липня, 2024

iOS 18 дозволяє встановити ліміт максимального заряду iPhone

Літій-іонні акумулятори працюють тисячі циклів заряду-розряду, якщо їх не заряджати до напруги вище 4,0 Вольт. На індикаторі гаджета це зазвичай означає 80% заряду і цього часто вистачає. Але майже всі виробники смартфонів не дозволяють юзерам самим встановлювати максимальний рівень заряду, змушуючи мобільник щоразу заряджатися до 100%, що зменшує ресурс батареї в десятки разів до сотень циклів. Виключенням стала Apple, яка в свіжій iOS 18 дозволила користувачам самим встановлювати максимальний рівень заряду телефону.

Apple оприлюднила багато нових подробиць про iOS 18 під час основної доповіді WWDC24. Одна функція iOS 18, яку багато хто, можливо, не помітив, створена для того, щоб дати вам більше контролю над ресурсом батареї вашого iPhone 15.

Раніше серія iPhone 15 обмежувала зарядку батареї до 80%, щоб зменшити знос і подовжити термін служби батареї. З iOS 18 ви матимете більше можливостей із ковзною шкалою, яка дозволяє вибрати ліміт заряджання від 80 до 100% до того, як iPhone автоматично припинить зарядку.

Майте на увазі, що ця функція не працює з iPhone 14 або будь-якими старішими пристроями, принаймні на даний момент. Причин цьому Apple не називає.

Тож, коли ви насправді побачите ці параметри ліміту заряджання на своєму iPhone 15? Хоча перша бета-версія iOS 18 вже доступна, готова для загального використання бета-версія з’явиться лише в липні. Для тих, хто шукає найстабільнішу роботу, очікується, що остаточна стабільна збірка iOS 18 надійде цієї осені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися