Середа, 17 Липня, 2024

iPhone 13 можуть отримати функцію дисплею як у Android

З поширенням дисплеїв OLED у смартфонах Android на них стала з’являтися функція Always-on-display. Така функціональність недоступна для iPhone, які вже кілька років також використовують панелі OLED. Однак з випуском iPhone 13 восени цього року смартфони Apple також можуть отримати завжди увыскнений дисплей.

Панель OLED не має єдиного потужного джерела підсвічування як LCD, а тому з нею можна вимкнути майже увесь екран за виключенням невеликого регіону. Це дозволить при мінімальному енергоспоживанні дисплею виводити на нього поточний час, сповіщення, заряд батареї тощо. Саме таку функціональність пропонує опція аlways-on-display. Її наявність у смартфоні з OLED-екраном є виключно питанням програмної реалізації.

Репортер Bloomberg Марк Гурман каже, що саме у 2021 році смартфони iPhone отримають always-on display. Ця функція, наприклад, існує на Apple Watch.

Звіт репортера є не першим витоком, який натякає на розробку функції always-on screens для майбутніх iPhone 13.

Відомий інсайдер Макс Вейнбах раніше повідомив, що Apple може почати використовувати у смартфонах екрани OLED за технологією LTPO. Панелі цього типу використовуються у Watch.

Особливість такого дисплею в тому, що він надає можливість змінної частоти оновлення зображення на екрані. Це дозволяє заощаджувати батарею при підвищенні плавності картинки в потрібний момент. Екран годинника Watch пропонує опцію змінної частоти для заощадження батареї.

Інсайдер припускає, що екран LTPO отримає принаймні один iPhone 13 в майбутній лінійці. Аналітик Мінг Чи Куо вважає, що це може бути версія iPhone Pro.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися