Як у WhatsApp відправляти фото та відео в повному розмірі

Популярний месенджер WhatsApp пересилає мультимедійні файли зі значним стисненням для економії місця на своїх серверах та мобільного трафіку

Популярний месенджер WhatsApp пересилає мультимедійні файли зі значним стисненням для економії місця на своїх серверах та мобільного трафіку, а також пришвидшення завантаження контенту користувачами. Однак через це часто файли стають непридатними для використання в інших програмах. Наприклад, дрібний шрифт в документах може стати нечитабельним та непридатним для друку.

Щоб пересилати фото та відео в повному розмірі необхідно відсилати їх як вкладений документ. Для цього потрібно замість натиснення на іконку галереї обрати іконку документа.

Таким чином, наприклад, фотографія 12 мегапікселів пересилається без змін у вихідній роздільній здатності 4096×3072 пікселів та розміром файлу близько 4 МБ. При відправці цієї ж фотографії через галерею вона стискається до 1280х960 з розміром файлу близько 130 КБ.

Переслані у вигляді документу файли не вийде переглянути безпосередньо в чаті WhatsApp. Їх необхідно спершу завантажити в пам’ять гаджета та переглядати в галереї або в файловому менеджері смартфона.

Максимальний розмір файлу, який WhatsApp дозволяє пересилати у вигляді документа складає 100 МБ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я